دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ نهم

  • 0

معرفی استارتاپ نهم

معرفی استارتاپ ابرینو پلتفرم

ابرینو پلتفرم ذخیره‌سازی فایل‌ها و اطلاعات کاربران در فضای ابری است، که توسط شرکت دانش‌بنیان سامانه‌نگار آتنا توسعه یافته است. این پلتفرم داده‌های کاربران را در فضای ابریِ استقرار یافته در مراکز داده داخل کشور نگهداری کرده و از زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات برای انتقال داده‌ها استفاده می‌کند.

ابرینو با استفاده از زیرساخت قدرتمند توسعه یافته، خدمات پایه ذخیره‌سازی اطلاعات در فضای ابری، دسترسی همیشگی و آسان، سینک کردن اطلاعات دستگاه‌های مختلف، نگهداری نسخه‌های گوناگون فایل‌ها و امکان بازگردانی نسخه‌های پیشین، به اشتراک‌گذاری فایل‌ها با دیگران و غیره را به کاربران عرضه می‌کند.

در کنار این خدمات پایه، خدمات ویژه‌ای نیز متناسب با نیازهای کاربران داخلی توسعه داده شده و به کاربران عرضه می‌شود. برای نمونه، «ابرینو بک‌آپ» به صورت خودکار، در بازه‌های زمانی که خود کاربر تعیین‌کرده، از اطلاعات تلفن همراه (شامل دفترچه تلفن، پیامک‌ها، تصاویر و …) پشتیبان تهیه کرده و در فضای اختصاصی کاربر، ذخیره می‌کند.

با استفاده از این سرویس، کاربر می‌تواند اطلاعات خود را در صورت لزوم به راحتی بین گوشی‌های مختلف منتقل کرده و از طریق وب‌سایت ابرینو به دفترچه تلفن و پیامک‌های خود دسترسی داشته باشد و دیگر کاربر هیچ وقت اطلاعات موجود بر روی تلفن‌های همراه خود را از دست ندهد.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

  تلفن تماس : 

 1058 937 0912 

 7623  2842  021

ابرینو خدمات سازمانی متعددی را نیز برای کاربران سازمانی و گروه‌های مختلف کسب‌وکاری در نظر گرفته است. همچنین، ابرینو با پیشنهاد مدل‌های گوناگون، آماده همکاری با عرضه‌کنندگان خدمات اینترنتی است. از جمله این همکاری‌ها می‌توان به باندل کردن خدمات ابرینو با بسته‌های عرضه‌کنندگان خدمات اینترنتی برای جذب کاربران جدید، عرضه رایگان ابرینو و درآمدزایی از طریق افزایش مصرف ترافیک و عرضه ابرینو با پهنای باند رایگان و تسهیم درآمد حاصل از فروش سرویس دسترسی به اینترنت اشاره کرد.

.

ابرینو از سایر مدل‌های پیشنهادی عرضه‌کنندگان خدمات اینترنتی نیز استقبال می‌کند. ابرینو از «رابط برنامه‌نویسی باز» (Open API) بهره برده و این امکان را فراهم می‌کند که نرم‌افزارها و کلاینت‌های توسعه یافته از سوی شرکت‌های و سازمان‌های مختلف، بتوانند داده‌های کاربران خود را در این پلتفرم نگهداری کنند و دیگر نیازی به توسعه زیرساخت‌های ذخیره‌سازی داده مورد نیاز خود، نداشته باشند.

توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های تلفن همراه نیز می‌توانند با بهره‌گیری از این پلتفرم و رابط برنامه‌نویسی باز، و بدون صرف هزینه‌های مالی و زمانی، به سمت اپلیکیشن‌های نسل جدید که قابلیت ذخیره و نگهداری اطلاعات کاربران را دارند،‌ حرکت کرده و با استفاده از SDKهایی که ابرینو عرضه می‌کند، به راحتی هر چه تمام‌تر اپ‌های خود را ابری کنند!

ابرینو با پشتیبانی از کلاینت‌های جهانی مختلف موجود برای پلتفرم‌های مختلف ویندوز، لینوکس، مک، اندروید، iOS، ویندوزفون و غیره و معرفی آنها به کاربران خود، از نرم‌افزارهای جهانی موجود کمال استفاده را می‌برد. ضمن اینکه کلاینت‌های اختصاصی خود را نیز مطابق با نیازهای کاربران داخلی توسعه داده و به صورت پیوسته امکانات متنوعی را به آنها می‌افزاید. ابرینو، در یک کلام، راهکار فراموش کردن همیشگی کابوس از دست دادن داده‌هاست؛ ابرینو، که تماما توسط تیم متخصص داخلی با استقرار بر روی مراکز داده داخل کشور و بهره‌گیری از شبکه ملی اطلاعات برای انتقال داده‌ها توسعه داده شده و با پشتیبانی داخلی، امکان افزودن ویژگی‌های درخواستی مشتری داخلی و قابلیت تجمیع با زیرساخت‌ها و پلتفرم‌های داخلی را داراست.

معرفی استارتاپ پلتفرم چندچین

پلتفرم «چندچین» با هدف رونق بخشیدن به بازار وارد عرصه کسب‌وکارهای اینترنتی شده است، شعار چندچین فروش بیشتر و خرید ارزانتر است که با راهکارهای ارائه شده (برای نمونه تکنیک‌های وایرال مارکتینک) به این مهم دست خواهد یافت، در این پلتفرم صاحبان کسب‌وکار، اطلاعات کسب‌وکارشان را بصورت رایگان ثبت می‌کنند و امکان اضافه کردن کالاها و خدمات‌شان را در این پلتفرم دارند، آنها با ارائه تخفیف به ازای به اشتراک‌گذاری کارت‌هایشان از سوی مصرف‌کنندگان نه تنها شانس بیشتر دیده شدن دارند، بلکه به ازای هدف مشخصی تخفیف ارائه می‌دهند.

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید