دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ تکسوس

  • 0

معرفی استارتاپ تکسوس

تکسوس چیست؟

تکسوس یک سرویس جستجوی ابری برای وب سایتهای فارسی زبان است. با استفاده از الگوریتمهای هوش مصنوعی و پردازش زبان فارسی، تکسوس قادر است جستجویی پیشرفته برای محتوای فارسی ارائه دهد. این یک موتور جستجوی اختصاصی برای هر سایت است که بر حسب نیازهای مدیر سایت تنظیم شده و نتایج مطلوب به جستجوهای کاربران را به آنها نمایش میدهد. همچنین با در اختیار گذاشتن ابزارهای جانبی مانند “اصلاح غلط املایی”، “جستجوی معنایی” و “پیشنهاد کلمه به کاربر در هنگام جستجو” کمک می کند تا کاربران تجربه ای مثبت از جستجو در سایت را داشته باشند.

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021  

امکانات

1- پردازش زبان طبیعی

2- جستجوی شخصی‌سازی شده

3- پیشنهاد خودکار کلیدواژه در هنگام تایپ

4- خطایاب املایی

5- جستجوی معنایی

6- امکان نمایش تبلیغات در جستجو

7- اولویت‌دهی به آیتم‌های اسپانسر

8- ارائه گزارش‌های تحلیلی از جستجو‌های کاربران

9- فیلتر داینامیک

10- جستجوی یکپارچه روی چند سایت

 

تکسوس چگونه کار می‌کند؟  

1-جستجوی کاربر

کاربر در سایت شما جستجو می‌کند

 تکسوس

 

2-پردازش جستجو

سرویس تکسوس به کمک هوش مصنوعی جستجوی کاربر را پردازش می‌کند

3-نمایش نتایج

مرتبط‌ترین نتایج به کلیدواژه جستجوی شده به کاربر ارائه می‌شود

چرا به یک سرویس جستجوی پیشرفته نیاز است؟

 

تصور کنید اگر بازدید کننده سایت شما به دنبال مطلبی باشد و بتواند آن را در کمترین زمان ممکن با استفاده از فرم جستجو پیدا کند چه حس رضایتی پیدا خواهد کرد. توجه داشته باشید امروز کاربران صبر و حوصله زیادی ندارند و دوست دارند مطالبی را که می خواهند به سرعت در سایت پیدا کنند. اگر نتوانند آن را در سایت شما پیدا کنند؛ از سایت خارج شده و مطلب مورد نظر خود را در جای دیگری پیدا خواهند کرد.

 

چرا از جستجوی پیش فرض سایت‌ها استفاده نکنیم؟

 

روش‌های سنتی که برای پیاده سازی جستجو در سایت‌ها استفاده می‌شود؛ به لحاظ سرعت و دقت کیفیت مطلوبی ندارند و با زیاد شدن محتوای سایت  دچار افت شدیدی در سرعت نشان دادن نتایج می‌شوند. کاربران در جستجوی خود رفتارهای مختلفی دارند.  پیاده سازی جستجو نیاز به حفظ استانداردهایی دارد که در نتیجه آن بتوان در تمامی حالات به کاربران جواب‌های مرتبطی نشان داد. بدست آوردن و پیاده سازی این استانداردها از روش‌های سنتی امکان پذیر نیست..

 

تفاوت سرویس تکسوس با جستجوی پیش فرض در سایت‌ها چیست؟

 

با سرویس تکسوس مدیران سایت‌ها می‌توانند کل فرایند جستجو را تحت کنترل خود درآورند. تکسوس با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته، جستجویی دقیق و سریع ارائه کرده و امکان استفاده از گزارش‌های جستجوی کاربران به شکلی سودمند را برای مدیران سایت‌ها فراهم می‌سازد. شما می‌توانید پارامترهای مختلفی را در نمایش دادن نتایج به کاربران دخیل کرده و به این صورت جستجویی کاملا مطابق با نیازهای سایت خود داشته باشید. وجود قابلیت‌هایی همچون نمایش هدفمند تبلیغ براساس جستجوی کاربران و مشاهده گزارش‌های جستجوی کاربران به تفکیک هر کاربر در بازه‌های زمانی مشخص تکسوس را به ابزاری کاربردی برای سایت‌ها تبدیل کرده است.

 

 به روز رسانی اطلاعات در سرویس تکسوس به چه صورتی است؟

کاربرانی که از API مخصوص تکسوس و یا پلاگین وردپرس استفاده میکنند؛ اطلاعات سایت آنها در لحظه قابل بروز رسانی در سرویس تکسوس می‌باشد. برای دیگر کاربران برحسب نیاز آنها در بازه‌های زمانی مشخصی اطلاعات سایت توسط خزشگر جمع آوری شده و توسط سرویس تکسوس قابل جستجو می‌شود

دلتاگروپ ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021  

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید