دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ وندا|طراحی و برنامه نویسی

 • 0

معرفی استارتاپ وندا|طراحی و برنامه نویسی

مجموعه وندا با پیشینه فعال و قدرتمند در برنامه نویسی و طراحی نرم افزارهای پیشرفته مبتنی بر وب فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرد و در مرور زمان با توجه به افزایش حجم کاری شروع به گسترش تیم خود کرده است.

یکی از نکاتی که همیشه در وندا وجود دارد بازاری کار نکردن و تکیه بر علم بروز تکنولوژی و استفاده از آن است. طراحی وب سایت و نرم افزارهای مبتنی بر وب، بازاریابی شبکه‌ای و موارد مرتبط با آن تخصص شرکت وندا است.

طراحی وب سایت و ارایه خدمات به برندها و سازمان‌هایی مانند اشی مشی، بیت مالت، کوهرنگ، NC Macaron، کیهان الکترونیک، یکه تاز موتور، بنیاد شهید و … تاییدی بر انتخاب مناسب وندا برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ میباشد.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

تاریخچه و پس‌زمینه

وندا به مدیریت مهرداد نصیری تاسیس شد که خود از سال ۱۳۸۱ با توجه به جذابیت و آینده تکنولوژی شروع به یادگیری تخصصی برنامه نویسی و طراحی وب سایت با کتاب‌های انگلیسی HTML، PHP و Photoshop نمود و اولین پروژه رسمی خود را برای رستورانی در شمال به عنوان رستوران آنلاین با قابلیت‌های حسابداری، مدیریت مشتریان و سفارش غذا با پنل کاربری در سال ۱۳۸۳طراحی نمود.

چرا داشتن وب سایت یک الزام است ؟

قرارگیری ۲۴ ساعته در جمع آنلاین ایران با ۴۰ میلیون نفر مخاطب بالقوه که فقط یک کلیک با شما فاصله دارند چیزی نیست که بتوان به همین سادگی از کنارش عبور کرد. امروزه داشتن وب سایت یک انتخاب نیست بلکه یک الزام اساسی در جهت اتوماتیزه کردن فعالیت است. سایتها مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود به همراه دارند که مهمترین آنها به شرح زیر میباشند.

اطلاع رسانی و معرفی کسب و کار

به صورت ساده داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد.

برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای یک سایت فقط کافیست هزینه ای برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند و در هر زمانی شما بخواهید مطالب جدید و امکانات جدیدی را نیز به آن اضافه کنید.

ارایه خدمات

یکی از دغدغه های اصلی شرکت ها، سازمان ها و فروشگاه ها ارایه خدماتشان به مشتریان است. در یک فروشگاه نیاز است تا کسی استخدام شود تا محصولات را به مشتری توضیح داده و معرفی کند. ولی در وب سایت این خود مشتری است که از قسمت های مختلف خدمات شما بازدید میکند و اطلاعات کسب میکند.

یا یک هتل برای مسافرینش قرعه کشی میگذارد تا پس از اقامت، افراد کد ورودیشان را به هتل در وب سایت وارد نمایند و در قرعه کشی ثبت نام نمایند و بعد از آن وقتی که زمانش فرا رسید، سیستم به صورت خودکار پس از انتخاب برنده به وی پیامکی با عنوان برنده شدنش بدهد. و هزاران قابلیت دیگری که میشود به عنوان خدمات به مخاطبین، مشتریان و بازدیدکنندگان ارایه کرد.

وندا

تاثیر سایت در بازاریابی

اگر شما فروشنده محصولی هستید و یا خدماتی ارایه میدهید، پس از طراحی وب سایت میبایست بازدیدکننده برای خود بدست آورید. تبلیغات داخل شهری و روزنامه ای را فراموش کنید ! با بکارگیری تکنیک های بهینه سازی و معرفی وب سایت در فضای مجازی میتوانید روزانه بسیاری بازدید کننده داشته باشید که از محصولات شما دیدن میکنند و اگر کالای شما مد نظر آنها باشد به صورت آنلاین هزینه را به شما واریز کرده و شما پس از ملاحظه، سفارششان را برای وی ارسال میکنید.

موتورهای جستجو مانند گوگل بدون هزینه برای شمابازاریابی می کنند و زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می شوند. و اگر روی بهینه سازی و محتوا کار شود این بازدید به دهها و صدها برابر نیز میرسد که این خود افزایش شهرت شما و فروش بیشتر را تضمین میکند.

درآمد زایی

میزان سودآوری و درآمد زایی سایتها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایتها و بروز رسانی و رسیدگی به آنها نیز عامل بسیار مهمی است. امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق سایت و مشتریان آنلاینشان است.

وب سایت های پویا و ایستا

در سالهای قبل اکثر وب سایت ها به صورت ایستا (Static) طراحی میشد، یعنی مدیر وب سایت میبایست برای بروز رسانی و درج مطالب جدید در سایت خود به طراح سایت مراجعه و از او میخواست تا مطالب جدید را اضافه نماید. این روش به دلیل اینکه کنترل صاحب اصلی وب سایت را نسبت به کار خود کاهش قابل توجهی میداد به مرور زمان جای خود را با تکنولوژی های جدیدتر عوض کرد. ولی با گسترش شبکه اینترنت دیگر سایت های Static در دسته سایتهای کاملاْ غیر رسمی قرار میگیرند چراکه از هیچ بانک اطلاعاتی خاصی در آن استفاده نمیشود.

اما در حال حاضر اکثر وب سایت ها بسته به نیاز به صورت Dynamic (پویا) طراحی میشوند که در این صورت مدیر سایت در هر لحظه و از هر کجا میتواند به راحتی به مدیریت مطالب سایت خود بپردازد. در این روش حتی میتوان مدیران متعددی را برای مدیریت سایت تعریف کرد که هر یک جداگانه بر روی بخشی از سایت مدیریت کنند.

خدمات وندا

 1. طراحی و ساخت پورتال‌های سازمانی
 2. ارایه راهکارهای تجارت الکترونیک
 3. بازاریابی شبکه ای و بهینه سازی
 4. طراحی نرم افزارهای مبتنی بر وب
 5. طراحی نرم افزارهای موبایل، تبلت و کامپیوتر با قابلیت شبکه
 6. ارایه خدمات میزبانی وب و دامنه
 7. ارایه اتوماسیون اداری و سیستم های مالی – اداری
 8. برنامه نویسی و طراحی پروژه‌های اختصاصی و سفارشی
 9. طراحی گرافیک
 10. امنیت و شبکه
 11. تولید و تهیه محتوا
 12. طراحی پروژه‌های مالتی مدیا
 13. ارایه مشاوره تخصصی به مشتریان

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

تلفن تماس :   1058 937 0912    7623  2842  021

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید