دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00

معرفی استارتاپ |بخش دوم

دلــــتــــا گـــروپ > بلاگ > وبلاگ > استارتاپ ها > معرفی استارتاپ |بخش دوم
  • 0

معرفی استارتاپ |بخش دوم

معرفی استارتاپ توتوکا

مجموعه توتوکا در سال ۱۳۹۵ به همت تعدادی دانشجوی فعال با نام حاتم (حمایت از تولید ملی) تاسیس گردید. این گروه در ابتدا با برپایی دو نمایشگاه مختص کالای ایرانی درصدد تسهیل رابطه ی بین مشتری و تولید کننده ی ایرانی برامد.

این مجموعه با کسب اطلاعات و تحقیقات در زمینه ی نظام توزیع کالا تصمیم به اصلاح این روند گرفت و در ادامه ی راه به به توتوکا (توسعه تولید و کالای ایرانی) تغییر نام داد.

گروه توتوکا با تاکید بر عرضه ی کالای ساخت داخل و بهبود بخشیدن به نظام توزیع و کم کردن قیمت نهایی با الگوریتم های خاص در اولین قدم فروشگاه اینترنتی توتوکا را راه اندازی نمود

معرفی استارتاپ وبسایت مبنا استور

وب سایت مبنا استور ، بازاری است تا هر طراح و برنامه نویس بتواند محصولات خود را به راحتی در آن به فروش برساند و بیشترین سهم را دریافت کند ، بعلاوه آن مشتریان نیز خدمات ارزنده ای را دریافت خواهند کرد و همواره بدون قید و شرطی مشمول پشتیبانی خواهند بود از ویژگی های بارز مبنا استور میتوان به امکان پرداخت و دریافت بیت کوین به جای تومان اشاره کرد که فرصتی مناسب برای ارائه به بازار های جهانی و ثبت نام طراحان و برنامه نویسان خارجی برای فروش محصولات به صورت اورجینال را ایجاد میکند

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

  تلفن تماس : 

 1058 937 0912 

 7623  2842  021

معرفی استارتاپ اسمارت لنسر

اسمارت لنسر استارتاپی برای مشاوره، ایده پردازی و به اشتراک گذاری تجربیات از اروپا به كارآفرینان نوپای داخلی است، كه سعی دارد به تفکرات آنان جهت دهد. در این راستا این استارتاپ در تلاش است تا سطح فرهنگی و سواد اجتماعی افراد جامعه را بالا ببرد و از تجربیات خود در كشورهای صنعتی اروپا و آسیا برای ایده پردازی و بلوغ فکری كارآفرینان نوپا استفاده نماید. اسمارت لنسر قصد دارد تا با بومی سازی ایده های نو كه در كشورهای صنعتی درحال پیاده سازی هستند، به كارآفرینان داخلی كمک كند تا در راستای اقتصاد مقاومتی نیازی به واردات فناوری های نو به داخل كشور نباشد و به جای آن كارآفرینان به خودی خود با بهره گرفتن از اطلاعات مورد نیاز پا به عرصه ی فناوری گذاشته و به تولید ملی و هم افزایی علم و ثروت كمک نمایند.

معرفی استارتاپ رادانیمو 

استارت آپ رادانیمو در جهت تولید انبوه انیمیشن دوبعدی با نرم افزار انیمه ایتادیو قدم برداشته تا بتواند بستری برای انیماتورها فراهم کرده و کسب و کاری برای طراحهان راه بیندازد.

استارتاپ

معرفی استارتاپ ثبت‌یار

ثبت‌یار سامانه هوشمندی است که کاربران با استفاده از آن میتوانند صورت‌جلسه تغییرات شرکت‌های خود را به صورت برخط تنظیم و دریافت کنند. این سامانه برای اولین بار این امکان را به کاربر ارائه می‌کند که صرف نظر از میزان تخصص و دانش حقوقی و ثبتی خود، هرگونه صورتجلسه را، صرفا با داشتن اطلاعاتی از شرکت مورد نظر، تهیه نماید. لازم به ذکر است سامانه ثبتیار با استفاده به صورت هوشمند و بدون دخالت کارشناس یا عامل انسانی، صورتجلسات مورد نظر کاربران را با دریافت حداقل اطلاعات، تنظیم میکند و به صورت آنی صورت‌جلسه را به مشتری ارائه می‌دهد.

معرفی استارتاپ ساخت ایده های ذهنی با پلکسی گلاس

تیم لیزر کات از همان ابتدای کار با تکیه بر دانش طراحی دو بعدی اقدام به ارائه محصولات جدید و ایده های نو نمود. فعالیت هایی که از آغاز تا کنون انجام گرفته و محصولاتی که ارائه شده اند مختص آن هایی ست که به دنبال کارهایی جدید و محصولاتی خلاقانه هستند. تمام این ها را مدیون تکنولوژی لیزر هستیم که به وسیله آن خدمات برش لیزری را ارائه می دهیم. این مائیم که با صرف وقت و انرژی و به کارگیری این قابلیت های صنعتی و همچنین استفاده خلاقانه از متریال جدید بهترین خدمات را به شما عرضه می کنیم…

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید