دفتر تهران
دفتر تهران
دفتر مشهد
تلفن تماس : 02128427623 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
تلفن تماس : 05136021407 info@deltagroup.co.com
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 الی 18:00
  • 0

حضور شرکت آی تک در نمایشگاه شهر هوشمند مشهد|بلاگ رسمی دلتاگروپ

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان مدیرعامل شرکت آی تک در نمایشگاه بین اللملی مشهد گفت: شرکت آی تک از سال 1389 شروع به فعالیت در عرصه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور ، در ایجاد یک کسب و کار اصولی و ارائه خدمات متفاوت پا به عرصه ظهور گذاشت و استفاده از ایده های نوین همگام با به کار گیری تکنولوژی روز، باعث ایجاد طرح هایی خلاقانه و بی بدیل در پروژه های آی تک بوده است.

محسن خسروآبادی گفت: استفاده از ایده های نوین همگام با به کار گیری تکنولوژی روز، باعث ایجاد طرح هایی خلاقانه و بی بدیل در پروژه های آی تک بوده است.

وی افزود: دارا بودن رتبه 4 مشاوره از شورای عالی انفورماتیک موجب اعتماد بیشتر و پاسخ گویی موثر به نیاز جامعه شده  و تجربه سالها اجرای پروژه های IT در شرکتها و سازمان های مختلف به ما آموخته است که یکدل بودن با مشتری و حفظ اسرار او از قویترین پشتوانه های یک شرکت است.

دلتاگروپ، ارائه دهنده  خدمات طراحی اپلیکیشن های آنلاین ، طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تو یک خدمات شتابدهی  می باشد.

درخواست شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت مطابق با امکانات مورد نیاز شما تحویل میدهیم

  تلفن تماس : 

 1058 937 0912 

 7623  2842  021

برنامه نویس  بخش IT آی تک گفت: رونمایی از بخش خدمات فیوژن ، دستگاه تست  فیوژن و دستاوردهای فیبرنوری از جمله مواردی است که در نمایشگاه پژوهش امسال می توان به آن اشاره کرد.

وی با بیان اینکه نمایشگاه های تخصصی با رویکرد فناوری و نوآوری فضایی برای آشنایی و تبادل اطلاعات است  گفت: حضور کمرنگ شرکت های مختلف ، بازدید کنندگان و مسئولین که هیچگونه بازدیدی با به همراه داشتن کارشناسان تخصصی خود از این شرکت های دانش بنیان نداشته اند را می توان از معایب این نمایشگاه دانست.

وی تصریح کرد: مسئولان می بایست فضای تبلیغاتی مناسبی را  پیش بینی و در اختیار پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان قرار دهند تا بتوانند در میان هجمه تبلیغاتی برندهای خارجی قد علم کرده و افکار عمومی را به سمت کالاهای ایرانی و تولید ملی سوق دهند.

خسرو ابادی  با تشکر از پارک علم و فناوری خراسان برای ایجاد بستری مناسب جهت انجام و ارائه فعالیت ها  گفت: از پارک علم و فناوری تقاضا دارم با توجه هزینه های گزاف در عرصه تولید و تست محصولات مراحل درخواست تسهیلات را نگاه ویژه ای داشته و اهتمام ویژه ای داشته باشند.

نویسنده shetabi

پاسخی بگذارید